BİZ KİMİZ?

Nazar Kahve kurulduğu 2005 yılından itibaren deneyimi, yenilikçi ve araştırmacı düşünceyle birleştirip, çağdaş, ilkeli bir üretici olarak sektörde hizmet vermektedir. Yüksek kaliteli kahve kavurma makinaları ve kahve değirmenlerimizin her vidasında olduğu gibi satış sonrası da hizmetimizin her noktasında aynı sorumlulukla hareket etmekteyiz. Nazar Kahve, toplam kalite anlayışı ile tüm süreçlerde dünya markasının gerektirdiği hassasiyeti göstermektedir. Makinelerimiz tam donanımlı laboratuvarlarda test edilmekte ve asgari gerekliliklerin çok ötesinde sonuçlar vermektedir.

Kaliteyi ön planda tutarken estetiği de yakalayan firmamız geçen yıllar içinde yurt dışındaki satış ağını genişletmeyi başararak ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir. Sektöründe işinin tüm gerekliliklerini sağlamış ve müşterilerinin tam güvenini kazanmış olan firmamız 2014 yılında Golden Coffee Roasters adı altında marka tescilini de yaptırmış olup sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda verilere dayalı çalışmalarıyla müşterilerimizden gelecek öneri ve istekleri dikkate alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız her zaman sizlere daha iyiyi ve daha yeniyi sunmak için faaliyetlerini genişleterek ve geliştirerek kahve kavurma makinaları sektöründe emin adımlarla ilerleyerek devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Sektöründe güvenilir ve aynı anlayışla hizmet sunan, müşterisini ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde, kaliteli, profesyonel, hızlı çözümler üreterek fark ve değer yaratan, saygın ve piyasa değerini güçlendiren Golden Coffee Roasters ailesi olarak vizyonumuz, kahve kavurma makinaları sektöründe parmakla gösterilen hizmet anlayışının simgesi olmaktır. Aşk ile yaptığımız işimizi, kıtalarca uzaklara gönderip; tutkumuzu milyonlarla paylaşırken ülkemizi en iyi şekilde dünya pazarında temsil etmeye devam etmektir.

MİSYONUMUZ

Firmamızın misyonu, Kahve sektöründe bulunan herkese, en kaliteli kahveyi ürettirecek kalitede ekipmanları üretip, pazarlamak, en iyi sonucu aldırtmak ve gereken teknik desteği sağlamaktır.