Nazar Kahve Makinaları

Kahve Kavurma Makinaları

Kahve çekirdeklerini kavurma işlemi belli zaman aralığında sıcaklığa bağlı olarak çekirdeğin rengine göre kavrulmasıdır. Nazar kahve kavurma makinaları yeni modelleri ile birlikte PLC kontrollü olup istenilen ve ihtiyaç duyulan her ortama göre uyumluluk göstermektedir.

Nazar Kahve Makinaları

Kahve Değirmenleri

Çekirdek durumundaki kahveleri öğütmek için kullanılan bu makinalar saatte 16 kg türk kahvesi çekebilir. Ayrıca değirmenler de kahve haricinde karabiber, yenibahar, kimyon, yem, tuz öğütümü de yapabilirsiniz. çekirdeklerin tane boyutuna göre ayarlayıp çekme işlemini başlatabilirsiniz.

Nazar Kahve Makinaları

Silo

Silo; cafelerde, süpermarketlerde ve kahve dükkanlarında, öğütülmüş ve taneli ürünleri sergilemek amacı ile üretilmiştir. Nem,hava,sıcaklık geçirmeden içerisindeki tüm ürünlerin tazeliğini kaybetmeden korur.

BİZ KİMİZ?

Nazar Kahve imalatta 15 yıllık deneyimi, yenilikçi ve araştırmacı düşünceyle birleştirip, çağdaş, ilkeli bir üretici olarak sektörde hizmet vermeye başlamıştır. Yüksek kaliteli kahve kavurma makinaları ve kahve değirmenlerimizin her vidasında olduğu gibi satış sonrası da hizmetimizin her noktasında aynı sorumlulukla hareket etmekteyiz. Nazar Kahve, toplam kalite anlayışı ile tüm süreçlerde dünya markasının gerektirdiği hassasiyeti göstermektedir. Makinelerimiz tam donanımlı laboratuvarlarda test edilmekte ve asgari gerekliliklerin çok ötesinde sonuçlar vermektedir.
Makinelerimiz dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir.

Nazar Kahve | Kahve Kavurma Makinaları